Trekové brusle Tempish SEEGEE diamond

1512662827_trekove_brusle_tempish_seegee_diamond_01.jpg
 • 1512662827_trekove_brusle_tempish_seegee_diamond_01.jpg
 • 1512662827_trekove_brusle_tempish_seegee_diamond_02.jpg
Hodnocení:
1.755,00 Kč
Dostupnost
Nedostupné
Kód
tb0347
Výrobce
Tempish
Barva
černo-růžová
 • Brusle TEMPISH SEEGEE otevírají novou kategorii quadových bruslí v nabídce TEMPISH. Hlavní určení bruslí TEMPISH SEEGEE je zábava, tanec, jízda, street style. Brusle TEMPISH SEEGEE diamond jsou osazeny třpytivými kameny, které vyniknou při slunečním svitu nebo třeba při bruslení na diskotéce na bruslích a jsou určeny pro dívky a ženy. Brusle je určena pro všechny příznivce bruslení na klasických kolečkových bruslích. Středně vysoká stavba boty s měkčí části v oblasti kotníků a nad kotníkem, společně s páskem umístěným nad tkaničkami jen podtrhují její univerzální účel. Vrchní pásek umožní uživatelům individuální nastavení dotažení brusle k chodidlu nad kotníkem, přesně podle jejich potřeb a stylu bruslení. Moderní design a barvy zaujmou všechny přihlížející. Nižší podešev pod patou podtrhuje sportovní vzhled a také umožní její širší uplatnění při běžné jízdě městem nebo po bruslařských stezkách. Bandáž v zadní části boty a v oblasti kotníků se postará o komfortní pocit i při delší jízdě na těchto bruslích.


  Nylonový podvozek je velmi pevný, stabilní a přitom lehký.
  Silenbloky (cushions): PU 80A
  Přední brzda - stopper je vyroben z otěruodolného PU.
  Kolečka: TEMPISH Q 58x38mm, 82A TEMPISH SEEGEE

  Velikost: 33-42

  Délka vnitřní vložky:
  vel.: 33 – 21,5 cm
  vel.: 34 – 22 cm
  vel.: 35 – 22,5 cm
  vel.: 36 – 23 cm
  vel.: 37 – 24,0cm
  vel.: 38 – 25,0 cm
  vel.: 39 – 26,0 cm
  vel.: 40 – 26,5 cm
  vel.: 41 – 27,5 cm
  vel.: 42 – 28 cm

Upozornění na cenu:
Finální cena trekových bruslí se může v některých případech lišit od ceny uvedené na e-shopu. Důvodem je měnící se kurz koruny k euru a cena za dopravu od zahraničního dodavatele. Tuto skutečnost se však snažíme co nejvíce eliminovat. Výslednou cenu (pokud se bude lišit) vždy zákazníkovi před závazným potvrzením nákupu uvedeme v e-mailu nebo telefonicky.

Upozornění na dostupnost:
Trekové brusle a jejich doplňky jsou v tuzemsku stále velmi specifické zboží, kterého je na trhu v ČR nedostatek. Není vždy reálné mít od dodavatele aktuální stav skladových zásob, proto se může stát, že objednané zboží nejdříve musí dorazit na sklad do ČR a teprve potom jej můžeme expedovat k vám. Pokud je u zboží uvedeno Dostupnost: Skladem u dodavatele (na dotaz), před objednávkou prosím pošlete dotaz na dostupnost zboží e-mailem. Děkujeme za pochopení.